NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrickeskutry.eu

Elektrickeskutry.eu je internetová stránka zabývající se prodejem tříkolového elektrického skútru Invacare Leo. Zde najdete o tomto skútru všechny potřebné informace a samozřejmě si o něj můžete nezávazně zažádat pomocí online žádosti.

Pokud máte zájem i o jiné elektrické invalidní skútry, mechanické invalidní vozíky či polohovací postele, neváhejte a přejděte na portál https://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry kde můžete kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, který Vám se vším rád pomůže a poradí. Kontaktovat nás pro více informací o invalidních vozících můžete na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.