NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Eskutry.cz

Eskutry.cz je webový portál zabývající se prodejem elektrických invalidních skútrů, vozíků, ale i mechanických invalidních vozíků. 

Dále doporučujeme navštívit internetové stránky https://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry#akce_box kde je společně s ostatními invalidními vozíky k dispozici např. elektrický invalidní skútr Sterling Elite a kde se můžete spojit s odborně vyškoleným specialistou a to buď online, telefonicky nebo můžete navštívit kamennou prodejnu osobně. Pro více informací o invalidních vozících nás kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.