NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Eveci.cz

Sháníte tříkolový invalidní skútr? Tak určitě navštivte internetové stránky Eveci.cz, které se na jejich prodej specializují. Neleznete zde veškeré potřebné informace a zárověň si můžete o něj nezávazně zažádat pomocí online žádosti.

Určitě také doporučujeme kouknout na portál https://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry#akce_box kde naleznete také elektrické invalidní skútry jako je např. elektrický invalidní skútr Logic, mechanické invalidní vozíky či polohovací postele. Kontaktovat nás pro více informací o invalidních vozících a skútrech můžete na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.