NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

O společnosti

o společnosti obrázek

Medicalspace s.r.o. je rodinná společnost, která vznikla v roce 2013 a to za účelem pomáhat lidem se zdravotním postižením. Těmto lidem se snažíme usnadnit pohyb a další nástrahy spojené s invaliditou prostřednictvím elektrický skútrů, invalidních elektrických a mechanických vozíků a polohovacích postelí.

Naším cílem je Vaše spokojenost, a proto se Vám snažíme nabízet co nejširší sortiment kvalitních produktů za příznivé a dostupné ceny, rychlý servis a další služby spojené s tímto oborem podnikání. O celý chod společnosti se stará odborně vyškolený tým, na který se neváhejte v případě potřeby obrátit.

V naší nabídce naleznete nové i repasované zboží, které je nakupováno od celosvětově známých výrobců. Použité zboží je s maximální přesností repasováno a následně distribuováno zpět do zákaznické sítě.

Naše centrální pobočka / sklady se nachází v blízkosti Tábora na jihu Čech. Naleznete zde showroom a vždy dostatečně zásobený sklad. Díky velkým skladovým zásobám je většina zboží okamžitě k odběru. S výběrem pro Vás vhodného produktu Vám rádi poradí naši odborně vyškolení pracovníci. Dopravu elektrických vozíků a skútrů Vám zajistíme na Vámi určené místo zcela ZDARMA!

MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu!!

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.