NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Postup

postup obrázek

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 737 814 199, prostřednictvím emailu obchod@medicalspace.cz nebo vyplňte nezávaznou online poptávku.

S naším odborně vyškoleným specialistou proberte svou situaci a společně vyberte kompenzační pomůcku, která Vám usnadní život.

Nechte si doručit elektrický invalidní skútr či elektrický invalidní vozík přímo k Vám domů zcela ZDARMA, kdy proškolení na jeho používání a údržbu je samozřejmostí.


Využijte možnosti koupě invalidního vozíku či skútru z pohodlí Vašeho domova, nebo navštivte naší kamennou pobočku. Naši pracovníci Vám v obou případech vyjdou maximálně vstříc a budou se snažit vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Všechny naše mechanické a elektrické invalidní vozíky a skútry splňují evropské normy ČSN EN 12183 (841021) a ČSN EN 12184 (841022).

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.