NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Půjčovny invalidních vozíků

V České republice existuje celá řada půjčoven invalidních vozíků či dalších zdravotních potřeb pro tělesně postižené. Největší koncentrace těchto půjčoven se nachází v Praze. Kromě invalidních vozíků si zpravidla můžete zapůjčit hole ,vanové zvedáky, invalidní lůžka, berle, rehabilitační pomůcky a další.

Pokud uvažujete o koupi nového či repasovaného invalidního vozíků, pak neváhejte a navštivte  https://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_box kde naleznete např. elektrický invalidní vozík Puma Yes Series a spoustu dalších modelů invalidních vozíků. Zde stačí vyplnit poptávkový formulář a poté se Vám ozve vyškolený odborník a zodpoví Vám veškeré dotazy a u něj si můžete vozíček přímo objednat. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.