NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Reference

reference obrázek

Andrea Klocová

„Invalidní skútr od této společnosti mohu jen doporučit. Po celou dobu jednání jsem nezaznamenala sebemenší nedostatky. Rychlé a ochotné jednání, profesionalita, trpělivost, vše jsme vyřídili po telefonu a skútr nám dopravili až domů. Jsem spokojena.“

Vladimír Kolář

S mou ženou milujeme dlouhé procházky v přírodě, ale jelikož nám zdraví už tolik neslouží, přemýšleli jsme nad způsobem, jak se této aktivity nevzdat. Na doporučení naší dlouholeté přítelkyně, jsme se obrátili na firmu MedicalSpace, která nám pomohla vybrat elektrické skútry, s nimiž můžeme vyjet i do terénu, takže i nadále si užíváme vycházky respektive vyjížďky přírodou. Tímto moc děkujeme!

Karel Sláma

S jednání této společnosti jsem byl opravdu nad míru spokojen. Potřebovali jsme mamince zakoupit invalidní vozíček, a jelikož nejsem zastáncem nákupu přes internet, zajel jsem i s maminkou do kamenné prodejny. Po vyzkoušení několika typů vozíčků a zjištění kvality i pravdivosti popisů produktů na internetu, bych se už nebál objednat zboží online.

Marie Prokopová

Po těžké autonehodě syn zůstal ochrnutý od pasu dolů a s horními končetinami mohl pohybovat jen velmi omezeně. Potřebovali jsme proto opravdu lehce ovladatelný invalidní vozík. V nemocnici nám doporučili webové stránky vozikyskutry.cz, kde jsem po telefonu popsala náš problém. Jednání mě velice příjemně překvapilo. Přijeli k nám s joystikovým invalidním vozíčkem, který si syn mohl vyzkoušet, na místě jsme tedy vozík zakoupili a dopravu jsme měli zdarma. Moc děkujeme!

Aleš Bělohradský

Výhody – široký sortiment, rychlé jednání, možnost vyřešit vše z pohodlí domova přes internet, profesionalita, doprava zdarma.
Nevýhody – snad jen počet kamenných poboček, což je jedna. Ale k vzhledem k bezproblémové komunikaci přes email či telefonu a dopravě zdarma, to ani za nevýhodu považovat nemohu.
Shrnutí: Doporučuji!

Kateřina Loukotová

Dědeček mého manžela zůstal po mozkové příhodě nepohyblivý, a proto jsme museli koupit invalidní skútr. A protože jsme nemohli najít cenově dostupný skútr v místě našeho bydliště, uchýlili jsme se ke koupi invalidního skútru z opačné části republiky. Ačkoli jsme byli trochu skeptičtí k té vzdálenosti, nemůžu si vynachválit cenu samotného skútru, přístup celé firmy a ochotu přijet s více skútry k nám, ze kterých jsme si po zkušební jízdě až na místě vybrali.

reference

Milan Přerovský

V době, kdy se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem nebyl schopen si dojít ani do města či k doktorovi bez cizí pomoci, věděl jsem, že je čas na koupi invalidního vozíku. Na internetu jsem narazil na webové stránky www.vozikyskutry.cz, kde jsem si po telefonické konzultaci se specialistou zakoupil elektrický skútr.

Kamil Urban

Invalidní skútr jsem si pořídil díky prezentaci, kterou pořádali v našem domově pro seniory. Invalidní skútr jsem si mohl vyzkoušet, pán co prezentaci vedl, mi vysvětlil, jak se ovládá. K vzhledem k mému věku si už netroufnu nic koupit bez konzultace s mými dětmi, nechali mi tedy na sebe kontakt a dcera mi pak koupi vozíčku bez problémů zařídila.

Jiřina Stránská

Celkově hodnotím spolupráci se společností MedicalSpace velmi pozitivně. Na jejich webových stránkách jsem si vybrala invalidní skútr, vyplnila jsem online formulář, načež mi během hodinky zavolal prodavač, se kterým jsem domluvila podrobnosti a druhý den nato, jsem měla skútr doma.

Sokolovi

Když jsme přišli na webové stránky www.vozikyskutry.cz byl jsem nadšený spektrem sortimentu, ze kterého mohu vybírat! Další věc co mě velice příjemně překvapila, byla cena, nemluvě o způsobu a rychlosti vyřízení celého prodeje.

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.