NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Schoprider

Elektrický invalidní skútr Schoprider je jedním ze čtyřkolových invalidních skútrů. Pomáhá invalidním lidem v pohybu a usnadňuje jim jejich život. Invalidní skútr Schoprider má vysokou kvalitu odpružení a tak je vhodný i pro těžší uživatele. Můžete s ním vyrazit jak do města tak do přírody.

Pokud máte zájem o koupi elektrického invalidního skútru Schoprider, přejděte na odkaz https://www.vozikyskutry.cz/produkty/ctyrkolove-skutry#akce_box kde najdete celou řadu mechanických i elektrických invalidních vozíků. Pro více informací nás můžete  kontaktovat na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.