NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Servis

servis obr

Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Snažíme se klientům vyjít vstříc a zachovat jim co nejvyšší komfort při používání našich produktů. V případě, že dojde k závadě na Vašem vozíku či skútru, jednoduše zavoláte na telefonní číslo +420 775 456 685 nebo napište na email servis@medicalspace.cz.

Pokud to charakter závady umožní, lze celou záležitost vyřešit telefonicky radou našeho servisního technika. V případě složitější závady k Vám přijede technik a závadu odstraní přímo na místě, případně odveze vozík/skútr do servisního centra a po odstranění závady Vám jej zaveze zpět.

Výhody:

Servis v záruční době zdarma
Rychlé vyřízení

+420 775 456 685 | servis@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.