NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

xRover Reha

I Lidé s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí se nemusí zdržovat sportovních aktivit. Invalidní sportovní vozík xRover Reha je ideálním pomocníkem, který se dá zapřáhnout např. za kolo, můžete jezdit na in-linech nebo do konce na sněhu. xRover Reha je vybaven bezpečnostními pásy a ergonomicky tvarovanou sedačkou.

Jestliže máte zájem o sportovní invalidní vozík xRover Reha naleznete ho na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/sportovni-voziky#akce_box kde se zárověň můžete informovat i o běžnějších mechanických invalidních vozících nebo elektrických invalidních skútrech. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.