NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Afikim Breeze

Afikim Breeze je elektrický skútr, který vystupuje nad jiné elektrické skútry svým dokonalým zpracováním. Afikim Breeze vydal na trh hned tři modely. Prvním z nich je Afikim Breeze S3, který spadá pod tříkolové elektrické skútry. Afikim Breeze S3 vyhrál prestižní ocenění Red Dot Design Award, patří mezi nejkvalitnější elektrické skútry na světě. Pro ty, kteří preferují čtyřkolky je k dispozici Afikim Breeze C4 což je středně velký elektrický skútr nejvyšší kvality. A konečně pro ty nejnáročnější uživatele máme připravený Afikim Breeze S4, který stejně jako Afikim Breeze S3 je držitelem ocenění Red Dot Design Award, ovšem v kategorii - velké elektrické skútry čtyřkolové.

Pokud chcete jakýkoli elektrický skútr Afikim Breeze, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.czElektrické skútry značky Afikim Breeze Vám zařídíme v co nejkratší možné době a také Vám elektrický skútr Afikim Breeze dovezeme až k Vám domů a to zcela zdarma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.