NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Informace

O společnosti MedicalSpace s.r.o.

Medicalspace s.r.o. je rodinná společnost, která vznikla v roce 2013 a to za účelem pomáhat lidem se zdravotním postižením. Těmto lidem se snažíme usnadnit pohyb a další nástrahy spojené s invaliditou prostřednictvím elektrický skútrů, invalidních elektrických a mechanických vozíků a polohovacích postelí.

Naším cílem je Vaše spokojenost, a proto se Vám snažíme nabízet co nejširší sortiment kvalitních produktů za příznivé a dostupné ceny, rychlý servis a další služby spojené s tímto oborem podnikání. O celý chod společnosti se stará odborně vyškolený tým, na který se neváhejte v případě potřeby obrátit.

V naší nabídce naleznete nové i repasované zboží, které je nakupováno od celosvětově známých výrobců. Použité zboží je s maximální přesností repasováno a následně distribuováno zpět do zákaznické sítě.

Naše centrální pobočka / sklady se nachází v blízkosti Tábora na jihu Čech. Naleznete zde showroom a vždy dostatečně zásobený sklad. Díky velkým skladovým zásobám je většina zboží okamžitě k odběru. S výběrem pro Vás vhodného produktu Vám rádi poradí naši odborně vyškolení pracovníci. Dopravu elektrických vozíků a skútrů Vám zajistíme na Vámi určené místo zcela ZDARMA!

MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu!!
Jak postupovat při koupi produktu od nás?

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 737 814 199, prostřednictvím emailu obchod@medicalspace.cz nebo vyplňte nezávaznou online poptávku.

S naším odborně vyškoleným specialistou proberte svou situaci a společně vyberte kompenzační pomůcku, která Vám usnadní život.

Nechte si doručit elektrický invalidní skútr či elektrický invalidní vozík přímo k Vám domů zcela ZDARMA, kdy proškolení na jeho používání a údržbu je samozřejmostí.


Využijte možnosti koupě invalidního vozíku či skútru z pohodlí Vašeho domova, nebo navštivte naší kamennou pobočku v blízkosti Tábora. Naši pracovníci Vám v obou případech vyjdou maximálně vstříc a budou se snažit vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

+420 737 814 199 | obchod@medicalspace.czServis a jeho vyřízení

Zajistíme záruční i pozáruční servis. Snažíme se klientům vyjít vstříc a zachovat jim co nejvyšší komfort při používání našich produktů. V případě, že dojde k závadě na Vašem vozíku či skútru, jednoduše napíšete na email servis@medicalspace.cz nebo zavoláte na telefonní číslo +420 775 456 685. Záruka na repasované a zánovní produkty je 1 rok, na nové produkty 2 roky. Záruční servis řešíme samozřejmě ZDARMA.

Produkty splňují evropské normy ČSN EN 12183 (841021) a ČSN EN 12184 (841022).

+420 775 456 685 | servis@medicalspace.czVýkup, zpětný výkup, komise

Vlastníte elektrický skútr, vozík nebo polohovací postel? Nemáte čas nebo se prostě nechcete starat o prodej tohoto produktu?

Zavolejte nám na číslo +420 737 814 199 nebo napište na e-mail servis@medicalspace.cz. Pokud nám pošlete fotografie Vašeho produktu, budeme Vám schopni sdělit orientační výkupní cenu nebo komisní prodejní cenu. Pro produkt si samozřejmě zajedeme v rámci ČR zcela ZDARMA.

+420 737 814 199 | obchod@medicalspace.czRevize

Zajistíme Vám revizi elektrických polohovacích postelí dle normy ČSN. Služby zprostředkujeme pro jakýkoliv typ instituce: nemocniční zařízení, domovy důchodců, pečovatelské instituce. Pro výpočet ceny revizí Vašich postelí s elektrickým pohonem neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení:

+420 737 814 199 | obchod@medicalspace.czPředváděcí akce

Rádi Vám a Vašim klientům předvedeme naše produkty.

Komu jsou určeny předváděcí akce našich produktů? Nemocniční zařízení, domovy důchodců, pečovatelské instituce atd. Rádi naše produkty předvedeme jak klientům, tak vedení těchto institucí.

Jak to probíhá? Zvolíme termín. Vybereme spolu produkty, které chcete vidět. Přijedou k Vám naši specialisté, kteří Vám názorně předvedou naše produkty. Ukázka, ale i zkouška je samozřejmostí. Pokud se Vám bude líbit některý z předváděných produktů, můžete si ho koupit na místě nebo je možné se dohodnout na dodání např. jiného typu.

V případě zájmu o sjednání termínu předváděcí akce volejte na číslo nebo pište na e-mail:

+420 737 814 199 | obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.