NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Baterie do invalidního vozíku

Baterie do invalidního vozíku, nejsou bohužel příliš lacinou záležitostí. Ovšem bez baterie do invalidního vozíku Vám žádný elektrický skútr ani elektrický invalidní vozík nepojede. Nicméně nebojte se do baterie do invalidního vozíku zainvestovat, protože aby Váš invalidní vozík nebo elektrický skútr byl schopen urazit úctyhodnou vzdálenost je potřeba mít zcela nové baterie do invalidního vozíku, které Vám pak vydrží i několik sezón!

Pokud máte zájem o baterie do invalidního vozíku, neváhejte kontaktovat našeho odborného specialistu, který Vám poradí, jaké baterie do invalidního vozíku si můžete zakoupit. Kontaktní telefonní číslo je 737 814 199 a emailová adresa kam můžete psát Vaše dotazy ohledně baterie do invalidního vozíku je obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.