NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Čtyřkolky pro invalidy

Jste invalidní a potřebujete ke svému životu elektrický skútr? Ideálním řešením pro pohyb venku je elektrický skútr čtyřkolový, který díky svému silnému motoru, si poradí i s náročnějším terénem a ujedete na něm na jedno dobití velkou vzdálenost. Proto jsou čtyřkolky pro invalidy velmi populární pro aktivní seniory. Čtyřkolky pro invalidy si nyní můžete objednat z pohodlí Vašeho domova!

Objednávat čtyřkolky pro invalidy můžete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám zajistí dopravu čtyřkolky pro invalidy až k Vám domu a to zcela zdarma! 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.