NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Dětské invalidní vozíky

Dětské invalidní vozíky, jsou určeny pro děti se zdravotním postižením, nebo s omezenou pohyblivostí. V současné době je řada společností prodávajících dětské invalidní vozíky, ale pokud máte zájem koupit invalidní vozík rychle, jednoduše a za příznivé ceny, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199, kde zastihnete specialistu prodávajícího invalidní vozíky mechanické, elektrické skútry či elektrické invalidní vozíky.

Odborník Vám poradí, jaké dětské invalidní vozíky jsou ty nejspolehlivější a jaké invalidní vozíky seženete za nejlepší cenu! Vaše dotazy na dětské invalidní vozíky či elektrické skútry a invalidní vozíky obecně, můžete zasílat také na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.