NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Duše na invalidní vozík

Duše na invalidní vozík je jeden z nejvíce namáhaných komponentů. Proto není divu, že po určité době je třeba duše na invalidní vozík vyměnit. Samozřejmě se duše na invalidní vozík může poničit i dříve a to např. propíchnutím hřebíkem či jinými ostrými předměty, jenž se běžně bohužel válejí na ulici.

Duše na invalidní vozík se dají sehnat na internetu za nízké ceny. V případě, že místo výměny duše na invalidní vozík, se rozhodnete rovnou vyměnit Váš invalidní vozík za novější a pohodlnější invalidní vozík, můžete kontaktovat odborníka prodávajícího invalidní vozíky na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.