NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrická polohovací postel

Elektrická polohovací postel je určená lidem s tělesným postižením nebo po úrazu, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko a potřebují tak veškerý komfort. Polohovací postele jsou vybaveny bočními postranicemi pro bezpečí pacienta, dálkovým ovladačem a polohovacím roštem, který si můžete nastavit v oblasti hlavy i v nožní části do několika úrovní.

Elektrická polohovací postel je k dispozici u odborně vyškoleného specialisty, který Vám s výběrem polohovací postele pro seniory rád pomůže. Dokáže Vám říci, jaká elektrická polohovací  postel má jaké funkce a pro jakou polohovací postel byste se tedy měli rozhodnout. Kontaktovat ho můžete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.