NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrická zdravotní polohovací postel

Elektrická zdravotní polohovací postel je určená lidem, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko. Elektrická zdravotní polohovací postel je dostupná v mnoha provedeních. Polohovací postele se liší zejména svým designem, nosností a počtem nastavitelných poloh. Elektrická zdravotní polohovací postel je ve většině případů na kolečkách, má posunovací bočnice a každá zdravotní postel disponuje hrazdou s úchytným trojúhelníkem. 

Jestliže uvažujete nad koupí polohovací postele, podívejte se na těchto webových stránkách do sekce produkty - polohovací postele. Zde můžete vidět polohovací postele v mnoha provedeních. Každá elektrická zdravotní polohovací postel je zde ve zkratce popsána a vyobrazena ilustrativním obrázkem. Pro získání více informací volejte na telefonní číslo  737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.