NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní čtyřkolky

Elektrické invalidní čtyřkolky jsou elektrické skútry vhodné pro seniory do města. Elektrické invalidní čtyřkolky mohou vyrazit i na nezpevněné cesty za město, ovšem pro lehčí terén jsou mnohem vhodnější elektrické skútry tříkolové. Elektrické invalidní čtyřkolky mají dva páry baterií, které jsou umístěné pod sedačkou, která je vytáčecí, tak aby nástup na elektrický skútr byl komfortní.

Elektrické invalidní čtyřkolky seženete na telefonním čísle 737 814 199, kde Vám odborně vyškolený specialista poradí, jaké elektrické skútry jsou vhodné pro Vaše potřeby. O elektrické invalidní čtyřkolky si můžete také napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Všechny elektrické invalidní čtyřkolky Vám doveze zdarma zkušený technik, který Vám vysvětlí, jak se elektrický skútr ovládá.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.