NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní skútry

Elektrické invalidní skútry jsou určené invalidním lidem, jelikož jim usnadňují jejich pohyb v exteriéru. Elektrické invalidní skútry  dělíme do dvou skupin a to na elektrické skútry tříkolové a elektrické skútry čtyřkolové. Nicméně všechny elektrické invalidní skútry jsou určené k venkovnímu využití. Takový elektrický skútr ujede na jedno dobití několik kilometrů.

Pokud vybíráte elektrické invalidní skútry, jistě oceníte možnost konzultace s odborně vyškoleným specialistou, který prodává elektrické invalidní skútry již řadu let a má tak mnoho zkušeností. Zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz a pořiďte si elektrický skútr snadno a rychle!

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.