NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní skútry

Elektrické invalidní skútry pomáhají lidem s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí, a jsou určené pro pohyb v exteriéru. Elektrické invalidní skútry dělíme na tříkolové a čtyřkolové. Oba elektrické invalidní skútry (tříkolové i čtyřkolové) jsou poháněny baterií a na jedno dobití ujedou v průměru 15-25 Km.

Na telefonním čísle 737 814 199 můžete objednávat elektrické invalidní skútry tou nejsnadnější cestou. Pokud máte raději emailovou komunikaci, tak můžete napsat o elektrické invalidní skútry na obchod@medicalspace.cz. Specialista Vám tak jako tak pomůže vybrat elektrický skútr dle Vašich představ. Elektrické skútry jsou totiž na trhu zastoupené v mnoha provedeních a vybrat ten správný elektrický skútr může být pro mnohé z nás velmi obtížné.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.