NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky a skútry

Elektrické invalidní vozíky a skútry jsou určeny pro lidi s omezenou pohyblivostí, nebo s tělesným postižením. Elektrické invalidní vozíky a skútry usnadňují invalidním lidem pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru a jsou tak praktickou každodenní kompenzační pomůckou. Elektrické invalidní vozíky a skútry jsou na trhu zastoupené v mnoha provedeních a tak si vybere opravdu každý uživatel.

Jestliže se chcete podívat na elektrické invalidní vozíky a skútry osobně, můžete navštívit kamennou pobočku sídlící  na jihu Čech. Zde najdete na jednom místě elektrické invalidní vozíky, elektrické skútry, mechanické vozíky i polohovací postele. Kontaktovat můžete nezávazně odborně vyškoleného specialistu, online (obchod@medicalspace.cz)  či telefonicky (737 814 199), který Vám se vším rád pomůže a poradí.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.