NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky jsou na trhu k dostání v mnoha provedeních. Některé elektrické invalidní vozíky jsou v základní výbavě, jiné invalidní vozíky jsou pak speciální, například polohovatelné. Od toho se pak odvíjí jejich cena. Elektrické invalidní vozíky jsou snadno ovladatelné a to pomocí joystiku, který si můžete nastavit na pravou i levou ruku. Výhodou joystiku je také nastavitelnost ovládání pro doprovod, který elektrický invalidní vozík může pohodlně řídit. Všechny elektrické invalidní vozíky jsou vhodné do interiéru, díky velmi malému poloměru otáčení. Nicméně jelikož jsou elektrické invalidní vozíky určené lidem s těžkým tělesným postižením, bez problémů zvládnou i lehčí terén, a proto jsou elektrické invalidní vozíky výbornou multifunkční kompenzační pomůckou! 

Elektrické invalidní vozíky jsou k dostání zcela nové, ovšem jejich cena se pohybuje až v astronomických částkách. Proto naše společnost prodává i zánovní či dokonce repasované elektrické invalidní vozíky. Zánovní elektrické invalidní vozíky jsou invalidní vozíky, které nebyly v praxi využívány, ovšem mají již malý nájezd z důvodu využití na předváděcích akcí apod. Nejdostupnější variantou jsou pak repasované elektrické invalidní vozíky, které byly již používány jiným uživatelem, ovšem před dalším prodejem jsou tyto invalidní vozíky řádně překontrolovány a vyčištěny.

Pokud máte v plánu nebo do budoucna uvažujete si takovýto elektrický invalidní vozík pořídit, pak neváhejte a navštivte kamennou pobočku v Plané nad Lužnicí, kde naleznete elektrické invalidní vozíky, elektrické skútry, mechanické invalidní vozíky či polohovací postele. Jakýkoli invalidní vozík či elektrický skútr si můžete objednat i z internetu nebo na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.