NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky Meyra

Elektrické invalidní vozíky Meyra jsou invalidní vozíky patřící k jedněm z nejkvalitnějších. Elektrické invalidní vozíky Meyra nabízí i společnost sídlící na jihu Čech. Elektrické invalidní vozíky Meyra mají ve svém sortimentu i elektrické skútry a mechanické vozíky.

Velmi kvalitní elektrické invalidní vozíky Meyra za příznivé ceny lze zakoupit u prodejce s dlouholetou tradicí, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické invalidní vozíky Meyra Vám rád představí a vysvětlí jaký model je vhodný pro Vaše využívání. Popřípadě Vám jistě rád nabídne alternativu, která Vám poslouží stejně dobře jako elektrické invalidní vozíky Meyra.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.