NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické skútry pro invalidy

Elektrické skútry pro invalidy mají v dnešní době na trhu opravdu velké zastoupení. Vybírat můžete elektrické skútry pro invalidy ze dvou variant, a to tříkolové elektrické skútry a čtyřkolové elektrické skútry. Elektrické skútry pro invalidy se v obou provedeních hodí do exteriérů. Tříkolové elektrické skútry jsou pak vhodnější do přírody na nezpevněné cesty.

Jestliže vybíráte elektrické skútry pro invalidy, nechte si poradit od odborně vyškoleného specialisty, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199. Specialista prodává elektrické skútry pro invalidy již řadu let a má tak bohaté zkušenosti. Dokáže Vám tedy poradit, jaký elektrický skútr bude pro Vaše potřeby tou nejvhodnější volbou! Ke komunikaci také můžete využít emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.