NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické vozíky pro invalidy

Elektrické vozíky pro invalidy jsou velmi přínosným společníkem pro osoby s omezenou pohyblivostí. Elektrické vozíky pro invalidy se zpravidla ovládají pomocí joysticku, který lze umístit na pravou nebo na levou ruku. Elektrický invalidní vozík lze využívat jak ve městech na zpevněných cestách, tak v přírodě na nezpevněných cestách. Některé typy mají polohovatelnou sedačku.

 Na webových stránkách naleznete elektrické vozíky pro invalidy, elektrické invalidní skútry a také mechanické invalidní vozíky. Elektrické vozíky pro invalidy Vám dovezeme v rámci celé ČR zdarma. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.