NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický čtyřkolový vozík

Elektrický čtyřkolový vozík pomáhá invalidním lidem s jejich pohybem jak v interiéru, tak v exteriéru. Elektrické invalidní vozíky jsou určené spíše osobám s těžkým tělesným postižením, jelikož díky joystiku (páčce), která lze nastavit na pravou i na levou ruku, je velice snadno ovladatelný. Elektrický čtyřkolový vozík můžeme získat hned v několika provedeních a máme mnoho variant, jak si elektrický čtyřkolový vozík můžeme naprogramovat. 

Elektrický čtyřkolový vozík si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova na telefonním čísle 737 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické invalidní vozíky Vám pomůže vybrat odborně vyškolený specialista, který má mnoho hodně zkušeností. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.