NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický invalidní skútr

Elektrický invalidní skútr se vyrábí ve dvou variantách. Vybrat si můžete tříkolový elektrický invalidní skútr nebo čtyřkolový elektrický invalidní skútr. Oba elektrické skútry jsou určené k pohybu venku. Tříkolový elektrický invalidní skútr Vám bude asi lépe vyhovovat v terénu - tedy v přírodě, jelikož má díky třem kolům výbornou stabilitu. Pro vyjížďky městem je úplně dostačující čtyřkolový elektrický invalidní skútr.

Pokud potřebujete elektrický invalidní skútr, obraťte se na odborně vyškoleného specialistu, který Vám pomůže vybrat elektrický skútr dle Vašich potřeb. Kontaktní telefonní číslo je 737 814 199 a pro ty, kteří preferují elektronickou komunikaci je k dispozici emailová adresa obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.