NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický invalidní vozík

Elektrický invalidní vozík je určen pro lidi s omezenou pohyblivostí nebo s tělesným postižením a pomáhá jim s pohybem jak v interiéru, tak v exteriéru. Elektrický invalidní vozík se ovládá pomocí jednoduchého páčkového ovládání, které si můžete nastavit na pravou nebo levou ruku. Proto je elektrický invalidní vozík určen pro osoby s částečnou disfunkcí i horních končetin. Elektrický invalidní vozík je poháněn bateriemi, které jsou umístěné vždy pod sedačkou. Proto je elektrický invalidní vozík vhodný ven, kdy pohodlně doveze svého uživatele bez námahy do obchodu k doktorovi, nebo i přírody. A díky velmi malému poloměru otáčení se elektrický invalidní vozík vytočí i v tísněných prostorech.

Pokud máte zájem koupit elektrický invalidní vozík rychle a jednoduše, obraťte se na zkušeného prodejce na telefonní číslo 737 814 199, nebo napište Váš požadavek na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Nebo navštivte kamennou pobočku, kde jsou k dispozici invalidní vozíky jako je třeba elektrický invalidní vozík Puma Yes a kde se Vám bude věnovat odborně vyškolený specialista, který Vám poradí jaký elektrický invalidní vozík vybrat.

Invalidní vozíky jsou zde k mání nové, zánovní i repasované. Invalidní vozíky jsou pak odstupňované dle ceny. Elektrické invalidní vozíky repasované jsou pak i za třetinové ceny a přesto na ně můžete uplatnit záruku v lhůtě jednoho roku!  Proto jsou repasované elektrické invalidní vozíky velmi oblíbené a jejich majitelé mnohdy nepoznají, že invalidní vozík byl již v minulosti používaný, jelikož jsou všechny elektrické invalidní vozíky před opětovným prodejem řádně vyčištěny a překontrolovány.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.