NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický pohon invalidního vozíku

Elektrický pohon invalidního vozíku je báječnou pomůckou invalidních lidí i seniorů. Elektrické invalidní vozíky jsou především vhodné pro lidi s disfunkcí dolních i horních končetin, jelikož se elektrické invalidní vozíky ovládají pouze pomocí jednoduchého joystiku. Elektrický pohon invalidního vozíku je založen na dvou bateriích, jenž jsou umístěné pod sedačkou a nezabírají tak žádné místo. Elektrický invalidní vozík ujede na jedno dobití až 30 km s novými bateriemi!

Elektrické invalidní vozíky jsou k dispozici v sekci produkty - elektrické invalidní vozíky a pevně věříme, že vybrat si zde elektrický invalidní vozík zvládne i ten nejnáročnější uživatel. Odborně vyškolený specialista, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199, Vám poradí, jaký elektrický invalidní vozík bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům. Kontaktní email je obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.