NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický skútr čtyřkolový

Elektrický skútr čtyřkolový je určen osobám s tělesným postižením, nebo s omezenou pohyblivostí. Elektrický skútr čtyřkolový je vhodný ven. Elektrický skútr čtyřkolový Vás dopraví bez problémů do města na nákup, k doktorovi, nebo prostě jen na sraz s přáteli. Elektrický skútr čtyřkolový zvládne i lehčí terén mimo město. Jediné kam se elektrický skútr čtyřkolový nehodí vůbec, jsou stísněné vnitřní prostory a to kvůli velkému poloměru otáčení.

Otázky na téma elektrický skútr čtyřkolový Vám rád zodpoví odborně vyškolený specialista, který prodává elektrické skútry již řadu let a má tak elektrické skútry, jak se říká v malíku. Pokud společně zjistíte, že pro Vaše potřeby není elektrický skútr čtyřkolový příliš vhodnou volbou, můžete zvážit elektrický skútr tříkolový, jenž disponuje díky třem kolům zase trochu jinými jízdními vlastnostmi. Kontaktní telefon je 737 814 199 a emailová adresa zní obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.