NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický skútr tříkolový

Elektrický skútr tříkolový se vyznačuje svou skvělou stabilitou a právě proto je elektrický skútr tříkolový nejvhodnějším adeptem na vyjížďky do přírody po nezpevněných cestách. Elektrický skútr tříkolový má díky třem kolům, respektive jednomu kolu v předu dosti místa na nohy a dopřává tak svému uživateli komfortní jízdu. Elektrický skútr tříkolový má i poměrně malý poloměr otáčení, což usnadňuje jízdu i v tísněných prostorech.

Pokud jste si už vybrali, jaký elektrický skútr tříkolový by se vám líbil, nebo si chcete nechat poradit, jaký elektrický skútr tříkolový by byl pro Vás vhodný, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na email obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám poradí, jaké elektrické skútry budou vyhovovat Vašim potřebám. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.