NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Excel

Excel je mechanický vozík, sloužící lidem s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí. Invalidní vozík Excel pomáhá invalidním lidem překonávat vzdálenosti, které by pro ně byli téměř nemožné. Invalidní vozík Excel je snadno složitelný a lehce omyvatelný. Mechanický vozík Excel můžeme najít pod dvěma označeními a to Excel G4 a Excel G5. Tyto dvě varianty se liší v šíři sedu.

Pokud máte zájem o mechanický vozík Excel, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozík Vám pomůže vybrat odborně vyškolený specialista. Invalidní vozíky totiž prodává již řadu let a má tak bohaté zkušenosti. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.