NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Excel V

Mechanický invalidní vozíček Excel V je jedním z mnoha, který usnadňují život imoblinímm lidem a je velice oblíbený. Excel V je odlehčený invalidní vozík a tak manipulace s ním je velice snadná. Pro větší bezpečí je vybaven ručními brzdami. Mechanický invalidní vozík Excel V naleznete na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky#akce_box kde se můžete podívat i na elektrické invalidní vozíky nebo elektrické invalidní skútry.

Jestliže si nejste jistí s výběrem toho správného invalidního vozíku, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 814 199, a my vám rádi pomůžeme.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.