NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Inca Sprint

Elektrické invalidní vozíky nebo mechanické invalidní vozíky jsou nedílnou součástí života lidí s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí. Např. elektrický invalidní skútr Inca Sprint, který řadíme do skupiny tříkolových se vyznačuje výbornou stabilitou a výkonným motorem.

Jestliže máte zájem o koupi  elektrického invalidného skútru Inca Sprint, přejděte na odkaz https://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kde si o něm můžete přečíst více informací. Na výše uvedeném odkazu naleznete mnohem více elektrických nebo mechaických invalidních vozíků. Kontaktovat nás také můžete na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.