NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invacare Storm

Elektrický invalidní vozík Invacare Storm Vám bezpochyby usnadní Váš život. Je to velice komfortní a desigově zajímavý invalidní vozík poháněný joystikem. Invacare Storm je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Pro invalidní lidi je invalidní vozík neodmyslitelnou součástí jejich života a tak je dnes na trhu nezpočet modelů ze kterých můžete vybírat.

Na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_box naleznete nejen invalidní elektrický vozík Invacare Storm, ale také řadu např. invalidních elektrických skútrů jako je třeba Winner, Sterling XS nebo Luna Pride. Pro více informací se obraťte na tel. číslo 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.