NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní čtyřkolky

Invalidní čtyřkolky mohou mít mnoho podob. Invalidní čtyřkolky jsou robustní a stabilní elektrické skútry, které dodávají jejich uživateli pocit bezpečí. Navíc se invalidní čtyřkolky velmi snadno ovládají. V nabídce jsou elektrické skútry s pevným nebo rozkládacím rámem, které se vejdou i do automobilu. Všechny invalidní čtyřkolky jsou poháněné bateriemi, které jsou důmyslně ukryty pod sedačkou.

Invalidní čtyřkolky můžete vybírat v pohodlí Vašeho domova. Pokud máte nějaké dotazy, či se chcete poradit, jaký elektrický skútr bude pro Vás vhodný, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Invalidní čtyřkolky Vám dovezeme až domů, abyste si před jejich zaplacením mohli elektrický skútr vyzkoušet.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.