NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní elektrický vozík

Invalidní elektrický vozík je pro  invalidní lidi s těžkým tělesným postižením, jelikož se dá ovládat pouze jednou rukou a to jak pravou, tak levou. Invalidní elektrický vozík je určený jak do exteriérů, tak i do interiérů a to díky velmi malému poloměru otáčení, tudíž se s ním otočíte prakticky na místě. Invalidní elektrický vozík se dá celý snadno omývat. 

Pokud si potřebujete pořídit invalidní elektrický vozík, tak nejsnadnějším řešením je zavolat si na telefonní číslo 7378 14 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozíky si zde můžete objednat u odborně vyškoleného specialisty, který prodává invalidní vozíky již řadu let a má tak dlouholeté zkušenosti.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.