NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní elektro skútry

Pokud jste invalidní, ale potřebujete se dostat např. k doktorovi či do krámu bez cizí pomoci, tak ideálním řešením jsou invalidní elektro skútry, které jsou určené pro pohyb v exteriéru a díky svému silnému motoru si snadno poradí i s náročným terénem v přírodě. Invalidní elektro skútry mají skvělý dojezd, můžete tak s nimi ujet na jedno dobití i několik kilometrů. 

Invalidní elektro skútry můžete zakoupit pomocí emailové adresy obchod@medicalspace.cz. Invalidní elektro skútry jsou možné objednat i na telefonním čísle 737 814 199.  Jestliže ještě nevíte, jaký elektrický skútr si máte objednat, Odborně vyškolený specialista Vám poradí, jaký elektrický skútr bude vyhovovat nejlépe Vaším požadavkům. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.