NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní polohovací vozík

Invalidní polohovací vozík je elektrický invalidní vozík, s výškově nastavitelným sedadlem a s nastavitelnými podnožemi. Invalidní polohovací vozík si můžete i dle svého přání naprogramovat do poloh navíc, za které si mírně připlatíte. Každý takový invalidní polohovací vozík je pak specifický dle potřeb jeho uživatele.

Pokud potřebujete koupit invalidní polohovací vozík, neváhejte navštívit kamennou pobočku, kde naleznete také elektrické skútry, mechanické invalidní vozíky nebo polohovací postele. Navažte nezávazně kontakt online či telefonicky s odborně vyškoleným specialistou, který Vám rád pomůže a poradí s výběrem. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.