NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní repasované vozíky

Pokud porovnáme invalidní repasované vozíky a nové invalidní vozíky, tak nám vyjde, že repasované invalidní vozíky jsou výrazně levnější variantou. Na trhu nabízí celá řada firem repasované invalidní vozíky. Ač se nejedná o nové invalidní vozíky, tak stejně splňují veškeré technické parametry požadované zákonem. 

Na repasované invalidní vozíky nelze získat příspěvek od pojišťovny. Avšak invalidní repasované vozíky jsou mnohonásobně levnější než invalidní vozíky nové. Pokud chcete koupit repasovaný invalidní vozík či zánovní invalidní vozík, pak neváhejte a zavolejte na telefonní číslo 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.