NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní tříkolka

Elektrické skútry dělíme na invalidní tříkolky a čtyřkolky. Invalidní tříkolky mají díky jednomu kolu spoustu místa na nohy a jejich stabilita je velmi vysoká. Invalidní tříkolky jsou proto vhodné jak do města, tak do přírody na nezpevněné cesty. Elektrické skútry tříkolové se dají většinou ovládat pouze jednou rukou a mají velmi malý poloměr otáčení.

Invalidní tříkolky, ale i elektrické skútry čtyřkolové Vám dokáže ve velmi krátkém čase zprostředkovat odborně vyškolený specialista, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199. O invalidní tříkolky a jiné elektrické skútry si také můžete psát na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Zkušený technik, který má dlouholetou praxi, Vám zajistí dovoz invalidní tříkolky až k Vám domů a to zcela ZDARMA!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.