NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík bazar

Pokud jste zadali do vyhledávače invalidní vozík bazar, s velkou pravděpodobností sháníte použití invalidní vozík. A není se čemu divit! Invalidní vozíky nové jsou znatelně dražší než invalidní vozík bazarový. Invalidní vozíky, které naleznete pod pojmem invalidní vozík bazar, usnadňují pohyb lidem s omezenou pohyblivostí či s tělesným postižením, stejně kvalitně jako invalidní vozík nepoužitý. 

Jestliže hledáte pod pojmem invalidní vozík bazar, pravděpodobně Vám vyběhla nabídka bazarů, u kterých bývá problém s pozdějším servisem a celkově se záruční dobou na invalidní vozík. Řešením je pak společnost prodávající invalidní vozíky bazarové, která na ně poskytne roční záruku! Více informací se dozvíte na telefonním čísle 737 814 199 nebo Vaše dotazy pište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.