NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík elektrický

Invalidní vozík elektrický je určený lidem s těžkým tělesným postižením, jelikož se invalidní vozík elektrický ovládá velice snadně a to díky joystikovému (páčkovému) ovládání, které si můžete nastavit jak na pravou, tak na levou ruku. Invalidní vozík elektrický Vám poslouží stejně dobře exteriéru i v interiéru. Všechny elektrické vozíky mají totiž velmi malý poloměr otáčení.

Pokud si potřebujete pořídit invalidní vozík elektrický, doporučujeme zavolat na telefonní číslo 737 814 199, kde zastihnete odborníka prodávajícího invalidní vozíky již řadu let a má tedy mnoho zkušeností. Poradí Vám, jaký invalidní vozík elektrický bude nejvhodnější pro Vaše potřeby a také zajistí, aby Vám invalidní vozík dovezl zkušený technik, který Vám vysvětlí, jak se invalidní vozík elektrický ovládá. Kontaktovat ho také můžete pomocí emailové adresy obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.