NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík elektrický

Invalidní vozík elektrický pomáhá invalidním lidem s jejich pohybem a je určen pro osoby s těžkým tělesným postižením. Invalidní vozík elektrický  má jednoduché páčkové ovládání a můžete si tak vybrat, jestli ho budete řídit pravou či levou rukou. Invalidní vozík elektrický je skvělý i do interiérů a to díky malému poloměru otáčení. Každý invalidní vozík elektrický si můžete nechat i individuálně upravit dle vlastních potřeb.

Pokud tedy potřebujete invalidní vozík elektrický, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám pomůže vybrat invalidní vozík dle Vašich požadavků a Vy si tak budete jisti, že máte doma invalidní vozík elektrický vyhovujícím Vašim potřebám.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.