NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík

Invalidní vozík bývá nedílnou součástí života hendikepovaných osob. Proto je potřeba hned na začátku vybrat ten správný invalidní vozík dle individuálních potřeb každého uživatele a podle jeho preferencí. Invalidní vozík je totiž dostupný na trhu v mnoha provedeních, tak aby si každý uživatel vybral invalidní vozík, jaký mu bude vyhovovat.

V návaznosti na druhu postižení lze zvolit mechanický invalidní vozík, který uživatel ovládá sám, případně je tlačen druhou osobou. Proto se tyto invalidní vozíky doporučují spíše lidem s disfunkcí pouze dolních končetin. Mechanický invalidní vozík je vhodný i na přechodnou dobu pro lidi, kteří jsou např. po úrazu. Podle výšky a váhy uživatele se volí šířka sedu. Mechanický invalidní vozík se prodává buď bez brzd, nebo s mechanickými brzdami, které dle potřeby aktivujete. Jelikož se mechanický invalidní vozík uvádí do pohybu vlastní silou uživatele, nebo doprovodu, je mechanický invalidní vozík vhodný do interiéru k překonávání krátkých vzdáleností. Mechanický invalidní vozík je možné velmi snadno složit a proto je jeho převážení např. v autě velmi komfortní.

Další variantou je elektrický invalidní vozík, který uživatel ovládá jednoduše pomocí joysticku. Elektrický invalidní vozík je poháněný bateriemi, které jsou ukryté pod sedačkou a neubírají uživateli, žádné místo. Elektrický invalidní vozík je určen lidem s těžkým tělesným postižením, to znamená, že elektrický invalidní vozík zvládnou ovládat osoby, které trpí nejen disfunkcí dolních končetin, ale celého těla. Výhoda, kterou disponuje elektrický invalidní vozík je v ovládání, které je možné umístit na područku pro pravou i levou ruku. Joystik, který uvádí do pohybu celý elektrický invalidní vozík, se dá snadno nastavit i pro doprovod. Elektrický invalidní vozík je vhodný jak do interiéru, tak exteriéru.

Ať už potřebujete elektrický invalidní vozík či mechanický invalidní vozík, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199, kde zastihnete odborně vyškoleného specialistu, který Vám rád pomůže vybrat invalidní vozík, dle Vašich individuálních potřeb. Mechanický invalidní vozík Vám poté bude zaslán přepravní společností a elektrický invalidní vozík Vám zaveze zkušený technik, který Vám vysvětlí, jak se elektrický invalidní vozík ovládá. Pokud upřednostňujete elektronickou komunikaci, využijte emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.