NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík mechanicky

Invalidní vozík mechanický je určen seniorům a lidem s postižením dolních končetin, kteří zvládají ovládat invalidní vozík horní polovinou těla. Výhoda, kterou má invalidní vozík mechanický je, že se skvěle hodí do stísněných prostorů v interiéru, ale můžete na něm vyrazit i ven. 

Pokud potřebujete invalidní vozík mechanický, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu, který Vám invalidní vozík mechanický zprostředkuje snadno a rychle, můžete pomocí nezávazného online formuláře či telefonního čísla 737 814 199. K elektronické komunikaci slouží emailová adresa obchod@medicalspace.cz


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.