NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík repasovaný

Pokud sháníte invalidní vozík, ale nové invalidní vozíky jsou pro Vás cenově nedostupné, tak ideálním řešením může být invalidní vozík repasovaný. Invalidní vozík repasovaný je stejně kvalitní jako invalidní vozík nový, tudíž s ním ujedete stejnou vzdálenost na jedno dobití a zvládne i náročný terén. Invalidní vozík repasovaný je vždy před prodejem důkladně překontrolovaný a očištěný.

Pokud tedy potřebujete invalidní vozík za přijatelnou cenu, ideálním řešením je invalidní vozík repasovaný. Na telefonním čísle 737 814 199 zastihnete specialistu prodávajícího invalidní vozíky, který Vám poradí, jaký invalidní vozík repasovaný bude vyhovovat Vaším požadavkům. Navázat kontakt můžete také na emailové adrese obchod@medicalsoace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.