NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík s pojezdem

Invalidní vozík s pojezdem je určen osobám s omezenou motorikou dolních či horních končetin. Zajišťuje jim pohyb jak po interiéru, tak i v exteriéru. Na trhu tento invalidní vozík s pojezdem nabízí celá řada firem. Ovšem takový invalidní vozík s pojezdem je jistější kupovat od specializovaných společností, které mají bohaté zkušenosti.

Velmi kvalitní invalidní vozíky s pojezdem za příznivé ceny nabízí společnost Medical Space, která má již dlouholetou tradici a mnoho spokojených zákazníků, kteří si koupili nejen invalidní vozíky s pojezdem ale i elektrické skútry nebo polohovací postele. Kontaktní telefon na odborníka s mnoha zkušenostmi je 737 814 199. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.