NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík skládací repasovaný prodej

Invalidní vozík skládací repasovaný je mechanický vozík, který už v minulosti někdo používal. Repasované invalidní vozíky jsou stejně kvalitní jako invalidní vozíky nové, ale jejich cena je pro řadu invalidních lidí značně přijatelnější. Každý invalidní vozík skládací repasovaný je překontrolován technikem a řádně vyčištěn, tak aby mohl posloužit novému uživateli.

Pokud hledáte pod pojmem invalidní vozík skládací repasovaný prodej, jste na správné cestě, jelikož naše společnost se prodává invalidní vozík skládací repasovaný již řadu let a má tak dlouholeté zkušenosti i celou řadu spokojených zákazníků. Kontaktní telefon je 737 814 199 a emailová adresa zní obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.